Home  » Industrial Products » Fan  »  CNDC24B7VS-052
new Servo CNDC24B7VS-052 fan DC:24V 0.2A 4.8W 120*120*38mm 3Pin
*Fast delivery
*Original & Brand New
*Best price
*Good quality
*Excellent service
Quantity: Unit(s)     MOQ: 1
Inquiry
Add to wish list
Payment
Payment
Require:*
Product Model* Target price Qty *
Message
Your contact info: Additional info:
Name: *
Mr. Ms.
1. Quote with shipping freight?
Email : *
YES NO
Phone: 2. Which carrier do you perfert?
Company:
Fedex UPS DHL
TNT other
Country:*
All Categories
-81%